Ons team

Sales & Marketing

eric

Erik Truyers

Sales Manager Gazonzaden en Veldbloemen Product Manager Gazonzaden

Sales Manager Gazonzaden en Veldbloemen
Product Manager Gazonzaden

Erik Truyers
GSM : +32(0)496/59.80.89
erik.truyers@limagrain.be

arnaud

Arnaud Thonar

Sales Manager Wallonië

Sales Manager gazons Wallonië
Arnaud Thonar
GSM : +32(0)496/59.80.90
arnaud.thonar@limagrain.be

isa

Isabelle Dedrie

Marketing gazons

Marketing gazons
Isabelle Dedrie
Tel.: +32(0)55/39.02.21
GSM : +32(0)491/37.79.40
isabelle.dedrie@limagrain.be

Management

IMG_0063

Marc Ballekens

Directeur Strategie & Marketing

Directeur Strategie & Marketing
Marc Ballekens
Tel : +32(0)55/39.02.21
GSM : +32(0)475/75.88.13
marc.ballekens@limagrain.be

IMG_0068

Paul Tanghe

Directeur Productie & Processing

Directeur Productie & Processing
Paul Tanghe
Tel : +32 (0) 55/39.02.21
GSM : +32(0) 483/65.63.40
paul.tanghe@limagrain.be

rene

René Van Den Bosch

Commercieel Directeur

Commercieel Directeur
René Van Den Bosch
Tel.: +31(0)11/355.71.84
GSM : +31(0)6/224.040.78
rene-van-den.bosch@limagrain.nl

hb

Huub Beelen

Algemeen Directeur

Algemeen Directeur
Huub Beelen
Tel : +31(0)11/355 71 59
GSM : +31(0)651/24 87 83
huub.beelen@limagrain.nl

jp

Jan-Pieter Moerdijk

Financieel en ICT Directeur

Financieel en ICT Directeur
Jan-Pieter Moerdijk
Tel : +31(0)11/355 71 60
GSM : +31(0)651/38 79 19
jan-pieter.moerdijk@limagrain.nl

team

Caroline Van Zoest

Directeur Personeel & Organisatie

Directeur Personeel & Organisatie
Caroline Van Zoest
Tel : +31(0)11/355 71 72
GSM : +31(0)683/25 62 67
caroline-van.zoest@limagrain.nl